.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Únor 2010

Horizont Snů - 2. Kapitola

28. února 2010 v 20:20 | ©Loree |  Horizont Snů
2. Kapitola
"Hej, co je s tebou?" zeptal se Kyle, pospíchající za Darrenem dlouhou školní chodbou. Když ho konečně dohnal, chytil ho za rameno a znovu mu položil stejnou otázku. Darren sebou škubl, protože Kyleův dotyk ho vyděsil. "Co by? Nic se neděje!" odsekl zlostně Darren a šel dál...
"Sakra Darrene, přestaň! Vidím ti to na očích. Souvisí to nějak s Michelle?" dorážel Kyle, ale toto neměl říkat. V Darrenovi se vzedmula vlna hněvu a dřív než si Kyle stačil cokoliv uvědomit, už se zády dotýkal tvrdé zdi a Darren ho držel u krku za košili. Jeho tmavě zelené oči se naplnily slzami vzteku a pohledem by mohl zabíjet. "Nic se neděje!!" procedil skrz zuby a ještě pár vteřin se díval do Kylova zděšeného obličeje. Náhle sevření povolilo a Darren si to kráčel ráznými kroky pryč. Zbytek dopoledne se mu Kyle zdaleka vyhýbal..

Horizont Snů - 1. Kapitola

28. února 2010 v 19:05 | ©Loree |  Horizont Snů
1. Kapitola

Daren byl v temné uličce a skláněl se nad bezvládným tělem bezmocné dívenky. Nedýchala. Srdeční puls byl sotva měřitelný a její tvář byla nepřirozeně bledá. Tentokrát Darren překročil hranici - tohle ale nechtěl. "Michelle, no tak, tohle přece není konec!" řekl naléhavě, ale dívenka ho nemohla slyšet. Z kapsy vytáhl mobil a doufal, že tu bude alespoň signál...

Stories

28. února 2010 v 18:54 | ©Loree
Nejsem spisovatelka a nikdy ani nebudu. To ovšem ani zdaleka neznamená, že mám zakázáno psát. Nedělám to pro nikoho, jednoduše mě to baví a kdo s tím má problém, tak ať sem neleze :D
"Lepší blázen s nápadama, nežli blbec bez fantazie... !"
Stories
► Horizont Snů
Moje úplně první povídka, tedy spíše pokus o povídku. Začala jsem ji psát na svém prvním blogu, takže je možné, že ji už někdo náhodně četl. (- to jen pro pořádek:))
Možná neuškodí, když předem řeknu něco k obsahu. Děj se odehrává v prostředí dospívajících teenagerů. Vše se točí kolem na první pohled arogantního Darrena, který udělá spoustu hloupostí. Časem se ale začne projevovat jeho "pravá tvář"
14. Kapitola (píše se)
15. Kapitola (píše se)

Davové šílenství..

24. února 2010 v 21:17 | ©Loree |  Criticising
Dospěla jsem k zajímavému zjištění, že strašně ráda kritizuju..a kdo ne? :D Ono, taková upřímná kritika je někdy vážně potřeba..ale jak to dotyčnému říct dostatečně taktně, aby se neurazil? To je teprve umění hodné jen malého okruhu lidí - mezi takové se samozřejmě neřadím.
Za dobu co se pohybuju ve světě internetu, především tedy blogů, tak se mnohdy nestačím divit, jaké prapodivné existence se tu objevují.
Nevím přesně jak dlouho tomu je, co se rozvinula jakási "móda" takzvaně spřátelených blogů. Původní myšlenka možná měla něco do sebe, ale jak to tak bývá, stalo se z toho jakési diktování pravidel a povinnost psát komentáře jinému blogu. Z nutnosti komentování se začaly čím dál častěji objevovat stupidní komentáře hodné předškolních dětí, přičemž k mé hrůze je těmto Blogerkám kolem 13-15 let. (ano, většinou jde spíše o dívky, zatím jsem nenarazila na kluka co by napsal "ahoj Sbéééško, jakpak se máme?Obíííhááám!") - a to ještě v tom lepším případě. Přímo odstrašujícím případem jsou typy lidí (???) kteří se snaží upoutat svým "originálním" stylem kOmOlEnÍ,což je oku průměrně normálního člověka téměř nečitelné. Soucítím s těmi, kteří jsou na takové případy doslova alergičtí, zakazují komentáře a podobně...

Autorka...jako já?

23. února 2010 v 23:44 | ©Loree |  Autorka
Už jste se někdy přistihli, že děláte něco a pak zjistíte, že to asi nebude to pravé ořechové? Tedy přesněji chováte se jako cvok?
Nechme myšlenky mého praštěného já spát a pojďme se bavit trochu seriózněji.
Tak tedy autorka tohoto blogu si říká Loree (to je zkráceně Loreena.Rose, jak ji možná nějaká zbloudilá duše z jiných končin internetu zná) a řadí se mezi stvoření ženského pohlaví. Znamením, ve kterém se narodila jsou Gemini (česky blíženci) - já vím, nemusíš vysvětlovat!
Fajn, takže je to Blíženec, její neslušné chování prosím ignorujte, je prostě drzá a nevychovaná. -Ha ha, moc vtipný- a taky ráda skáče lidem do řeči, když se snaží něco smysluplného říct. Je šílená, praštěná a někdy moc hyper. - nene, jen když si dám kafe! - Na druhou stranu se u ní objevují příznaky hodné psychopatů, opomenu-li rozdvojenou osobnost, deprese, podezíravost pedantství a úvahy o blbostech, které normálního člověka nikdy nenapadnou - hele nepomlouvej jo, já neuvažuju o blbostech; jen mě tak zrovna napadlo, kdo donesl ten toaletní papír na jídelní stůl.. - tak je jinak celkem normální a v pohodě. (A neskákej mi do řeči! Vážně jsi psychopat..)

Music

23. února 2010 v 22:51 | ©Loree
Hudba..často bývá nejlepším společníkem člověka v těžkých chvílích, okamžicích samoty a deprese. Když si přejete být sami, když vás někde uvnitř něco svírá...
***

Apocalyptica ft. Adam Gontier - I don´t care!

23. února 2010 v 22:08 | ©Loree |  Three Days Grace
Moje snad nejoblíbenější...
Kdo chce, může si ji i stáhnout ;)
Apocalyptica ft. Adam Gontier - I don´t care!
***
***
I try to make it through my life
In my way
There's you
I try to make it through these lies
That's all I do...

Vítejte..

23. února 2010 v 21:41 | ©Loree |  Web
I love walking in the rain, because nobody knows I´m crying...

Pro někoho je život zábava, pro někoho povinnost a pro některé utrpení. Každý člověk má dvě stránky - tu dobrou a tu špatnou. Právě ta temná část naší duše nás nutí myslet pesimisticky a svět vidět černě.
Na druhou stranu, někdy je potřeba odhodit růžové brýle a naučit se věci brát tak jak jsou.