.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Autorka...jako já?

23. února 2010 v 23:44 | ©Loree |  Autorka
Už jste se někdy přistihli, že děláte něco a pak zjistíte, že to asi nebude to pravé ořechové? Tedy přesněji chováte se jako cvok?
Nechme myšlenky mého praštěného já spát a pojďme se bavit trochu seriózněji.
Tak tedy autorka tohoto blogu si říká Loree (to je zkráceně Loreena.Rose, jak ji možná nějaká zbloudilá duše z jiných končin internetu zná) a řadí se mezi stvoření ženského pohlaví. Znamením, ve kterém se narodila jsou Gemini (česky blíženci) - já vím, nemusíš vysvětlovat!
Fajn, takže je to Blíženec, její neslušné chování prosím ignorujte, je prostě drzá a nevychovaná. -Ha ha, moc vtipný- a taky ráda skáče lidem do řeči, když se snaží něco smysluplného říct. Je šílená, praštěná a někdy moc hyper. - nene, jen když si dám kafe! - Na druhou stranu se u ní objevují příznaky hodné psychopatů, opomenu-li rozdvojenou osobnost, deprese, podezíravost pedantství a úvahy o blbostech, které normálního člověka nikdy nenapadnou - hele nepomlouvej jo, já neuvažuju o blbostech; jen mě tak zrovna napadlo, kdo donesl ten toaletní papír na jídelní stůl.. - tak je jinak celkem normální a v pohodě. (A neskákej mi do řeči! Vážně jsi psychopat..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leficevana Leficevana | Web | 2. dubna 2010 v 9:40 | Reagovat

Ty jsi se přestěhovala z rosesworldsims.cz sem? =D Že jsi víc aktivní tady než tam =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama