.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Davové šílenství..

24. února 2010 v 21:17 | ©Loree |  Criticising
Dospěla jsem k zajímavému zjištění, že strašně ráda kritizuju..a kdo ne? :D Ono, taková upřímná kritika je někdy vážně potřeba..ale jak to dotyčnému říct dostatečně taktně, aby se neurazil? To je teprve umění hodné jen malého okruhu lidí - mezi takové se samozřejmě neřadím.
Za dobu co se pohybuju ve světě internetu, především tedy blogů, tak se mnohdy nestačím divit, jaké prapodivné existence se tu objevují.
Nevím přesně jak dlouho tomu je, co se rozvinula jakási "móda" takzvaně spřátelených blogů. Původní myšlenka možná měla něco do sebe, ale jak to tak bývá, stalo se z toho jakési diktování pravidel a povinnost psát komentáře jinému blogu. Z nutnosti komentování se začaly čím dál častěji objevovat stupidní komentáře hodné předškolních dětí, přičemž k mé hrůze je těmto Blogerkám kolem 13-15 let. (ano, většinou jde spíše o dívky, zatím jsem nenarazila na kluka co by napsal "ahoj Sbéééško, jakpak se máme?Obíííhááám!") - a to ještě v tom lepším případě. Přímo odstrašujícím případem jsou typy lidí (???) kteří se snaží upoutat svým "originálním" stylem kOmOlEnÍ,což je oku průměrně normálního člověka téměř nečitelné. Soucítím s těmi, kteří jsou na takové případy doslova alergičtí, zakazují komentáře a podobně...

Tímto se dostáváme k novému hitu letošního roku a to - RUŠENÍ SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ. Fajn, pochopím - tito nejmileší Sbééška, která Vás Lawují valné většině lidí lezou na nervy (I mě, nebojte). Není divu, že se jich chtějí zbavit. Když už vyzkoušely všechny neosvědčené metody jako například aktualizace, promazávání a zápis SB (z toho pochopitelně nic nefunguje) tak zbývá poslední možnost - zrušit "Spřátelování" úplně. Ale jedna věc mě vážně, ale vážně dojímá a dohání můj nechápavý mozek k tomu aby začal přemýšlet o mém zdraví - a to je NAHRAZENÍ Sb za Oblíbené blogy. (Def. oblíbených blogů=blogy, které ráda navštěvuji) Jenomže když tak přijdu za den už na x-tý blog a rozbalím článek o zrušení SB, dostane mě fakt, že rádoby oblíbené blogy mají téměř totožná pravidla jako blogy spřátelené. Smutnou skutečností je, že se tato nová taktika šíří rychlostí epidemie a jsou pořád další a další kteří se nadšeně přidávají a v duchu si představují jakou tím udělali díru do světa...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 22. března 2010 v 1:21 | Reagovat

U mě nemají oblíbené blogy ŽÁDNÁ pravidla. Prostě si čas od času přidávám (nebo odebírám) ze seznamu blogy, které ráda a často navštěvuji, abych je měla po ruce, nebo naopak ruším a mažu, když už si například s autorem nemám co říct, na blogu mě nic neláká, nebo se blog prostě ruší. Ano, přiznávám, také jsem zrušila spřátelené blogy, a to hlavně z důvodů, cos tady popsala.

Na jinou stranu jsem ale byla jedna z prvních, co to udělala, ostatní si ze mě brai příklad (ve většině případů se tím netajili). NEjhorší na tom je, že si někteří mí návštěvníci stále myslí, že se tímto nic nezměnilo. Netuší vůbec, CO VŠECHNO se tím změnilo.

Nepochopím to, že někdo zruší SB a zavede oblíbené blogy s totožnými "pravidly" jako u sbé!! Tohle je naprostá zbytečná blbost podle mě, změnový krok, co vyšel nastejno.

2 Lowiska Lowiska | Web | 22. března 2010 v 1:22 | Reagovat

[1]: Teď už chápu, proč jsi tohle nezveřejnila na RWS, asi by tě za tohle ukamenovali:D:D Malá vztahovačná děcka, znáš to.. já si dovolím něco malilinko vytknout, a hned jsem ta nejhorší, ta namyšlená pipina z s-2-s :D:D Zvykám si.

3 Loree Loree | Web | 23. března 2010 v 17:00 | Reagovat

[1]: To víš, Lowi, vyjímka potvrzuje pravidlo :D Ovšem smysl "oblíbených blogů" je stále někde u bodu mrazu, ve většině případů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama