.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 2. Kapitola

28. února 2010 v 20:20 | ©Loree |  Horizont Snů
2. Kapitola
"Hej, co je s tebou?" zeptal se Kyle, pospíchající za Darrenem dlouhou školní chodbou. Když ho konečně dohnal, chytil ho za rameno a znovu mu položil stejnou otázku. Darren sebou škubl, protože Kyleův dotyk ho vyděsil. "Co by? Nic se neděje!" odsekl zlostně Darren a šel dál...
"Sakra Darrene, přestaň! Vidím ti to na očích. Souvisí to nějak s Michelle?" dorážel Kyle, ale toto neměl říkat. V Darrenovi se vzedmula vlna hněvu a dřív než si Kyle stačil cokoliv uvědomit, už se zády dotýkal tvrdé zdi a Darren ho držel u krku za košili. Jeho tmavě zelené oči se naplnily slzami vzteku a pohledem by mohl zabíjet. "Nic se neděje!!" procedil skrz zuby a ještě pár vteřin se díval do Kylova zděšeného obličeje. Náhle sevření povolilo a Darren si to kráčel ráznými kroky pryč. Zbytek dopoledne se mu Kyle zdaleka vyhýbal..

Darren kráčel tichou ulicí, hlavu měl skloněnou k zemi a tmavé vlasy mu padaly do očí. Došel na konec ulice a pohled upřel na vysokou budovu kvádrovitého tvaru. Prošel hlavními dveřmi a u recepce zamumlal cosi, co mělo být pozdravem. Mladá recepční jen pozvedla oči, ale více mu pozornost nevěnovala. Věděla kam má tohle podivné stvoření namířeno, tento týden se tu ukázal přinejmenším už po páté. Darren nastoupil do výtahu a stiskl 7. patro. Až poté si všiml, že tam není sám, skupinka lidí okamžitě ustoupila o krok dál a podezíravě až s odporem si ho prohlíželi. Darren si jen odfrkl a přál si, aby už byl v 7. patře. Dveře se otevřely, Darren si to namířil k východu, pak se ale otočil a naposled se výsměšně podíval na skupinku lidí.
Došel na konec dlouhé chodby, kde byla jedna velké prosklená místnost. Uvnitř se nacházelo plno blikajících a cvakajících přístrojů a jedna jediná postel na níž ležela drobná dívka s dlouhými, kaštanově hnědými vlasy. Byla stále stejně bledá jako před dvěma týdny, když ji držel v náručí. Z místnosti vedle vyšel primář oddělení, Darren se k němu obrátil s tázavým pohledem. "Od minulého týdne žádná změna" řekl smutně a uhýbal pohledem. "Smím dovnitř?" optal se Darren s nadějí a lékař rychle přikývl "Ale jen na chvilku"
Darren pomalu otevřel dveře a pohled upíral na Michelle, vypadala skoro jakoby jen spala. Skutečnost byla ovšem mnohem horší. Nikdo dosud nedokázal zjistit, co přesně zapříčinilo její stav. Látka, která se jí dostala do pití ji měla pouze omámit..proč se tedy neprobouzela? Různé pípání přístrojů přerušoval pouze tichý Darrenův hlas..Ale mohla ho slyšet?

……POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ……
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Selenne L. Athi Selenne L. Athi | Web | 5. března 2010 v 21:23 | Reagovat

děkuju za kompliment... :) jsem ráda, že se to aspoň někomu líbí..

2 Selenne L. Athi Selenne L. Athi | Web | 5. března 2010 v 21:27 | Reagovat

pravda... přijde mi, že je teď na netu tolik pisálků, ale číst se dá jen minimum z toho všeho, zvlášť, když se furt blábolí o tom samém... škoda, dalo by se říci, že se takhle przní jazyk český (bez pardonu)

3 hidden-stories hidden-stories | 5. března 2010 v 21:32 | Reagovat

opět děkuji:)
u mě je taky dost deformace z pána prstenů, ale i tak je Wood dost cute:)

4 hidden-stories hidden-stories | 7. března 2010 v 19:25 | Reagovat

opět děkuji za pěkné komenty:)

5 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 18:49 | Reagovat

V minulém komnetáři jsem se zapoměla zmínit že hezky píšeš..
Juj překvapení, tak do nemocnice chodil, já to tušila, ale jen trošku:-)
Říká se že lidé v komatu slyší když na ně jiní mluví..
Možná její stav je znakem vyšší moci, aby si Darren uvědomil, že tímto stylem nemůže dívky nikdo zneužívat..Aby  mu došlo že je člověk a za své čiiny musí nést odpovědnost a hlavně si uvědomovat co je dobré a co zlé..
Dostává se mi to pod kůži..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama