.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Březen 2010

Ikonka blogu...

31. března 2010 v 23:39 | ©Loree |  Web
Tak aby těch článků dnes nebylo málo (:D:D:D) tak ještě jeden ne? :D Ono se už stejně ztrácíte v tom co jsem přidala a co ne...ale když zmatek, tak ať to stojí za to :D (nevšímejte si toho, někomu tady vážně hrabe!)
Ehm, takže k tématu - Vytvořila jsem si ikonku blogu
Je taková hodně jednoduchá, ale vystihuje to co má. Komentářem samozřejmě nepohrdnu :D
Wolf´s Rain - informace

31. března 2010 v 21:44 | ©Loree
WOLF´S RAIN
Žánr: akční, tajemno, drama, fantasy, romance, sci-fi
Počet epizod: 30
Rok vysílání: 2003
Stručný děj: Děj se odehrává v postapokalyptickém světě, který byl podle legendy stvořen vlky. Ti byli před 200 lety lidmi vyhubeni - téměř. Svět ale pomalu zaniká, Lidská společnost se skládá z vládnoucí vrstvy aristokratů, obyčejných lidí a vlků, kteří jsou pronásledováni a nuceni se skrývat. Poslední nadějí aristokratů je vytvoření nového světa, Ráje, který hledají i vlci. Ráj může otevřít pouze květinová dívka Cheza. Zde se setkávají čtyři vlci, Tsume, vůdce lidského zlodějského gangu,
Hige, který se jen tak poflakuje,malý Toboe a Kiba - ten má jediný cíl, najít Ráj.
Moje hodnocení: Když jsem na to náhodou narazila na internetu, okamžitě mě Wolf´s Rain zaujal. Možná se teď ode mě čeká nějaká kritika doplněná tím, jak mě seriál zklamal, ale... Nezklamal. Právě naopak, děj se mi zdál výborný, i když je tu spousta věcí, které se hůře chápou. Kdesi uprostřed celé série se objevují trošičku nudné díly, ale ty dokonale vyrovná posledních 6 částí, které jsem doslova hltala. Nechybí napětí, akce a také některé emoční scény (ano, některé části jsem vážně obrečela :D) Dále hudba mě přímo uchvátila, fakt nádhera a celkově bych Wolf´s Rain zařadila mezi ty nejlepší anime, co jsem kdy viděla.


Zombie Loan - Download

31. března 2010 v 21:40 | ©Loree
Všechny díly jsou z mojí zásoby, samozřejmě stažené z různých zdrojů z internetu, tudíž si na ně nemohu nárokovat autorská práva. Zdroje naleznete v titulkách každého dílu. Jak jsem upozornila nejsou všechny ze stejného zdroje, tudíž se mohou vyskytovat různé formáty videí. Díly jsou buď bez titulků nebo s anglickými. České titulky přikládám jako externí.
Doporučený program pro přehrávání: GOM Player - ke stažení ZDE (je zadarmo, jednoduchý na obsluhu)
DOWNLOAD ZOMBIE LOAN
1. díl - ulozto.cz
2. díl - ulozto.cz
3. díl - ulozto.cz
4. díl - ulozto.cz
5. díl - ulozto.cz
6. díl - ulozto.cz
7. díl - ulozto.cz
8. díl - ulozto.cz
9. díl - ulozto.cz
10. díl - ulozto.cz
11. díl - ulozto.cz

CZ titulky - ZDE
***
12. díl - ulozto.cz
13. díl - ulozto.cz
(2 bonusové díly - pouze s Anglickými titulky)
Pokud by někdo chtěl jednotlivé epizody nahrát na jiný server (z důvodů nespokojenosti ulozto.cz) stačí se zmínit v komentářích. Ráda vyhovím.
V případě, že některý díl nejde stáhnout, stížnosti směřujte taktéž do komentářů nebo na email: Loreena.Rose@seznam.cz

Zombie Loan - informace

31. března 2010 v 21:01 | ©Loree
ZOMBIE LOAN
Žánr: zombie, nadpřirozené, akční, horor, komedie (zase mix mnoha žánrů)
Počet epizod: 11 + 2bonusy
Rok vysílání: 2007
Stručný děj: Středoškolačka Michiru není moc oblíbená. Je "trochu" natvrdlá a především pořádný podivín. Navíc má tzv. Shinigamiho oči (oči boha smrti), což znamená, že může poznat lidi, kteří jsou mrtví nebo brzy zemřou. Jednoho dne narazí na dva kluky - Chiko a Shito o kterých se říká, že jako jediní přežili tragickou nehodu. Michiru ale zjistí, že skutečnost je poněkud jiná, protože Chiko a Shito jsou zombie. Jejich existence je vykoupena od pochybné společnosti Zombie Loan, které splácí svůj dluh, na nějž si vydělávají likvidací dalíšch zombíků a Michiru se jim k tomu velice hodí. Stane se z nich komická trojice procházející různými situacemi a dobrodružstvími dokud nepůjde o "život" právě jim...
Moje hodnocení: Už začátek mě vtáhl do děje. Přibližně do ¾ jsem Zombie Loan doslova hltala. Některé scénky a prupovídky mě doháněly k záchvatu smíchu a hrozně jsem si oblíbila postavu Chika. Při posledních dílech jsem očekávala ještě něco víc, ale to se nedostavilo a naplnilo mě to menším zklamáním. Tím nechci říct, že to bylo špatné ba naopak! Velmi se mi toto anime líbilo, řadím ho mezi top těch, které jsem doposud shlédla. Perfektní nápad a zpracování taktéž skvělé.

Elfen Lied - Download

31. března 2010 v 19:12 | ©Loree
Všechny díly jsou z mojí zásoby, samozřejmě stažené z různých zdrojů z internetu, tudíž si na ně nemohu nárokovat autorská práva. Zdroje naleznete v titulkách každého dílu. Jak jsem upozornila nejsou všechny ze stejného zdroje, tudíž se mohou vyskytovat různé formáty videí. Každý díl je s českými titulky.
Doporučený program pro přehrávání: GOM Player - ke stažení ZDE (je zadarmo, jednoduchý na obsluhu)
DOWNLOAD ELFEN LIED
1. díl - ulozto.cz
2. díl - ulozto.cz
3. díl - ulozto.cz
4. díl - ulozto.cz
5. díl - ulozto.cz
6. díl - ulozto.cz
7. díl - ulozto.cz
8. díl - ulozto.cz
9. díl - ulozto.cz
10. díl - ulozto.cz
11. díl - ulozto.cz
12. díl - ulozto.cz
13. díl - ulozto.cz
Bonusový díl se mi někam zatoulal, časem ho možná dodám :)

Pokud by někdo chtěl jednotlivé epizody nahrát na jiný server (z důvodů nespokojenosti ulozto.cz) stačí se zmínit v komentářích. Ráda vyhovím.
V případě, že některý díl nejde stáhnout, stížnosti směřujte taktéž do komentářů nebo na email: Loreena.Rose@seznam.cz


Elfen Lied - informace

31. března 2010 v 19:08 | ©Loree
ELFEN LIED
Žánr: ecchi, akční, drama, horror, romantika, psychologický
Počet epizod: 13 + bonus
Rok vysílání: 2004
Stručný děj: Dicloniové jsou nová rasa, vybavená vražednými schopnostmi, v čemž jim napomáhají tzv. vektory (neviditelné paže), díky kterým jsou téměř nepřemožitelní. Hlavní postavě, Lucy se podaří uprchnout z výzkumné laboratoře a bez výčitek začne vraždit každého kdo jí stojí v cestě. Později ji najde Kouta se svojí sestřenicí Yukou a rozhodnou se o ni postarat. Lucy ale ztratila paměť i schopnost řeči, jediné, co řekne je "Nyu" a proto ji tak Kouta pojmenuje. Je tu ale stále ještě někdo, kdo po nebezpečné Lucy pátrá...
Moje hodnocení: Podle mě skvělý nápad příběhu i zápletka. Zpracování podle tématu taktéž dobré. Na druhou stranu bych vytkla příliš mnoho krve a brutality čemuž silně kontrastují vtipné chvilky s Nyu. Ale asi to tak má být. Slabším povahám ovšem rozhodně nedoporučuji :)

Anime - Rozcestník

30. března 2010 v 22:54 | ©Loree
Ano, přiznávám, jsem maniak, závislák a nevím co ještě, ale já ty anime seriály fakt miluju! :D (Je to magor! je to magor!!!) A tak mě napadla taková věc (ano, opět mě chytl další záchvat blbosti) - vím když jsem cokoliv stahovala jak to bylo složitý, na jednom serveru jsem neměla povolení, na dalším to nešlo, soubor byl smazán...bla bla bla. Znáte to ne? - takže jsem si řekla, že ty seriály, které jsem už viděla (a které pochopitelně mám) bych sem mohla dát na stažení z nějakého obecně přístupného serveru, doplněné nějakými informacemi. (pro mě to je např. ulozto.cz, ale pokud zná někdo lepší, stačí jen napsat)
Anime

Nový Design: Your Apocalypsis

30. března 2010 v 16:46 | ©Loree |  Web
Tamta splácanina mě už začínala lézt na nervy :D Tak jsem vytvořila novou splácaninu. Ne že by to bylo lepší, ale aspoň je tu něco nového a trochu jiného.
Takhle by to mělo vypadat: (pro případ, že se to bude někomu blbě zobrazovat)
Jo a kdyby se někomu třeba chtělo napsat vlastní názor na design, tak budu jen ráda :) Prosím kritiku :D
Loree

Breaking the Habit

28. března 2010 v 12:14 | ©Loree |  Linkin Park
Nechápu spoustu věcí a především nechápu sama sebe. Jak se říká "Když je někdo blbej, bolí z toho celé tělo" heh..jak výstižné, jen v mém případě to zasáhne vždy jen jedinou část...
Proč být pořád ta naivní pitomá holčička? Mě to už nebaví..fakt ne.
Hm, ani nemá cenu se tu nějak vypisovat, přišla jsem z jiného důvodu - kvůli naprosto dokonalé písni od Linkin Park - Breaking the Habit
***
DOWNLOAD MP3
***
Memories consume
Like opening the wound
I'm picking me apart again
You all assume
I'm safe here in my room
Unless I try to start again

I don't want to be the one
The battles always choose
'Cause inside I realize
That I'm the one confused

Vysoká čísla mají výhody

23. března 2010 v 1:29 | ©Loree |  Criticising
Zase mě jednou chytla kritizovací nálada :D Tak jsem z nudy projížděla rubriku reklam na svém prvním blogu. "Prosím hlásni mi tady (odkaz)" "Jsem v soutěži o ..." "Podpoř mě v soutěži.." atd. atd. Když ale ze soucitu s dotyčným kliknu na nějaký odkaz,tak mi zvědavost nedá a prohlédnu si výtvory soutěžících. Když ovšem zjistím, že nejvíce hlasů má cosi, co není ani z poloviny tak dobré jako něco co nemá hlas žádný, naplní mě zvláštní pocit. A co je klíčem této záhady? Překvapivě to jsou čísla v toplistu.

Životu nebezpečné :D

15. března 2010 v 18:00 | ©Loree |  Autorka
...teda spíš zdravému rozumu škodlivé :D Vážně jsem na pokraji šílenství už. Konečně jsem dostahovala díly Zombie Loan, dokonce jsem k tomu našla i titulky, ale co..ono jsou ty debilní titulky jen do 11. dílu :D A nikde, vážně nikde nemůžu sehnat ty zbylé dva. Prostě nejsou a hotovo :D
Pro případ že by sem zavítala nějaká zbloudilá duše..a kdyby náhodou věděla, kde sehnat titulky k 12 a 13. dílu zombie loan, budu vážně šťastná :)
PS: co z toho plyne? Anime je nejen prudce nakažlivé, ale ta závislost je hrozná :D:D:D

Horizont Snů - 3. Kapitola

8. března 2010 v 16:08 | ©Loree |  Horizont Snů
3. Kapitola

Cvakly dveře a uvnitř se ukázal lékař s pohledem říkajícím "už je čas" Darren na něj kývl a ještě jednou jemně stiskl její ruku se slovy "Neboj se, zítra přijdu zase" Poté tiše vstal a vyšel z místnosti. "Myslíte, že se někdy probudí?" zeptal se doktora venku. Lékař nasadil ten stejný výraz jako vždy, když měl říct smutnou zprávu. "Nevím..naděje je ale velmi malá" Po těchto slovech Darren svěsil hlavu a vydal se k výtahům. Nyní si už nevšímal všech těch lidí co se na něj dívali jako na něco odporného..bylo mu to jedno..

Never Too Late

7. března 2010 v 19:25 | ©Loree |  Three Days Grace
Další taková, kterou vážně miluju :))
Three Days Grace - Never Too Late

***
***
This world will never be
What I expected
And if I don't belong
Who would have guessed it
I will not leave alone
Everything that I own
To make you feel like it's not too late
It's never too late...