.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 3. Kapitola

8. března 2010 v 16:08 | ©Loree |  Horizont Snů
3. Kapitola

Cvakly dveře a uvnitř se ukázal lékař s pohledem říkajícím "už je čas" Darren na něj kývl a ještě jednou jemně stiskl její ruku se slovy "Neboj se, zítra přijdu zase" Poté tiše vstal a vyšel z místnosti. "Myslíte, že se někdy probudí?" zeptal se doktora venku. Lékař nasadil ten stejný výraz jako vždy, když měl říct smutnou zprávu. "Nevím..naděje je ale velmi malá" Po těchto slovech Darren svěsil hlavu a vydal se k výtahům. Nyní si už nevšímal všech těch lidí co se na něj dívali jako na něco odporného..bylo mu to jedno..

Otočil klíč ve dveřích pěkného domku na jednom z nejkrásnějších míst ve městě. "Zase nikdo není doma" povzdechl si Darren a přibouchl domovní dveře za sebou. Jeho pohled sklouzl k vlastnímu odrazu v zrcadle..Díval se na vyzáblého mladíka, černé vlasy mu padaly do očí a v jeho tváři se zračila nenávist a zlost. Měl sto chutí rozbít ten obraz.. Když vtom mu zavrněl mobil v kapse. Darren ho vytáhl a chvíli pozoroval blikající nápis Jacob na displeji, pak přijmul hovor "Zdravím Darrene" ozval se zlomyslný hlas na druhém konci. "Co chceš!" znuděně odpověděl Darren. "Jen jsem se chtěl zeptat co tvoje svědomí" zasmál se Jacob. V Darrenovi se opět zvedla vlna vzteku a nenávist k tomuhle týpkovi se jen prohlubovala. Nic neříkal. "Víš, stále obdivuju, jak elegantně ses z toho vyvlékl.." pokračoval Jacob. "Cos jí dal do toho pití?" zeptal se Darren a snažil se udržet klidný tón. "Hm..přece to co jsem ti říkal" usmál se Jacob a Darren švihnul mobilem přes celou místnost až se rozpadl na tisíc kousků…
Ležel na posteli ve svém pokoji, když cvakly dveře. Do místnosti vešla krásně oblečená žena na vysokých jehlových podpatcích. "Je to tvůj mobil zlato?" zeptala se a držela v ruce zbytky mobilu. "Hmm.." zabručel Darren a dál si jí nevšímal. Chtěla ještě něco říct, ale Darren ji předběhl "Dej mi pokoj!" Jeho máma jen zkřivila tvář do jakéhosi úšklebku a zabouchla za sebou dveře. Darren se ocitl zase sám.
Znovu si podával ruku s Jacobem na stvrzení sázky a znovu se díval na to, jak Jacob sype bílý prášek do pití Michelle..vypila to, aniž by o něčem věděla.. "Teď máš možnost, jestli se ti to podaří, tak si u mě king hochu" zašeptal Jacob a Darren po něm hodil zlostným pohledem. Darren přicházel k Michelle, která vypadala poměrně spokojeně a dokonce se na něj i usmála. Viděl to jako dobré znamení - málokdy někomu věnovala svůj úsměv. Darrenovi se ji podařilo vylákat ven, ale pak se něco pokazilo. Michelle se zničehonic svezla k zemi.. "Michelle!" slyšel sám sebe vykřiknout její jméno. A znovu se probudil ve svém pokoji. Po čele mu stékaly kapičky potu a dýchal zrychleně.
Otevřely se dveře a do pokoje nakoukla Darrenova máma "Děje se něco? Slyšela jsem tě křičet" Darren se na ni zamračil a odsekl "Ne!!"

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 18:56 | Reagovat

Opět záhadné a napínavé, navíc nové informace..
Nwm možná Michell skrývala více než se zdálo a proto na ní drogy působily jinak..
Nebo to spíše asi byl ten Jacob a byla v tom prášku silnější dávka nebo něco jiného než přiznal...
Darrenovo chování se pěkně stupnuje a zachvíli se postaví i svým přátelům a vyčte jim to všechno a řekne že se půjde udat..
Super dílek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama