.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Duben 2010

Když by mozek vraždil, ale tělo je moc líné...

21. dubna 2010 v 22:47 | ©Loree |  Criticising
Překvapivě mám zas jednou náladu, že bych nejraději do něčeho kopla. S veelkou radostí opět zjišťuji že zákon "tak aby toho nebylo málo..." stoprocentně funguje. Pravda, někdy mám pocit že těch 100% je zoufale nedostačující jednotka.
Tak jo..sedím si tak na posteli s výrazem totálního loosera a tupě zírám přes zaprášené okno ven, kde zase padá sníh (v dubnu? proooč?!?), zatímco mi hlavou probíhá dnešní rozhovor s kamarádkou. Opravdu, ale opravdu nepochopím, proč někteří lidé dokážou řešit z hromady důležitých věcí tu nejnepodstatnější kravinu, jaká se vůbec dá nalézt. (ale to nic..jen malá ukázka toho, jak mi věčně někdo nebo něco leze na nervy. Jinak řečeno, zcela přirozený stav).

Postupně se ve mě zvedá vlna vzteku, jak otáčím stránky Testů studijních předpokladů. Jistěže, když je věta A pravdivá, tak musí být pravdivá i B nebo C, jenomže D to spolehlivě popře. A samozřejmě pokud vlastním auto, tak vlastním i dům a z toho "logicky" vyplývá, že jestliže nemám botu, tak dům taky ne. A rozhodně je úplně jasné, že když si přečtu úryvek textu, psaného jazykem vyhlížejícím jako cosi mezi litevštinou a arabštinou, tak mohu spolehlivě usoudit, že to je listina vstupu do NATO. (nehledě na takovou biologii, u které se počítá s tím, že jsme se na střední celé 4 roky zabývali tloušťkou membrány prokaryotické buňky..jen tak dál). Teorie hranatých myší je málo.
Hm a zeptat se někoho jak se to dá pochopit? Eee..jen to ne, dotyčný se sice bude snažit, ale nakonec z vás udělá totálně negramotnou a ve výsledku jste tam kde jste byli :D

When you say nothing at all..

13. dubna 2010 v 19:11 | ©Loree |  Jiné
..tak jsem se asi zamilovala. Ale do písničky samozřejmě. Znáte to stadium, kdy uslyšíte písničku, která Vás okamžitě zaujme..celý den si ji pobroukáváte..ostatním už tím ale vážně lezete na nervy..a v mp3 nehraje třeba týden nic jiného?
Jestli ne, díkybohu, jste stále normální :)
A co je původcem toho všeho?
Ronan Keating - When you say nothing at all

***
***
It's amazing How you can speak Right to my heart
Without saying a word,
You can light up the dark
Try as I may
I could never explain
What I hear when You don't say a thing

...trošku se to zaseklo :D

7. dubna 2010 v 15:54 | ©Loree |  Web
Prázdniny si klidně skončily a já byla opět vyslána do ústavu, zvaného škola. Ukradli mi zbytek času a snaží se mě připravit i o zbytek zdravého rozumu (ehh..cože?).
...to nic, za normálního stavu to bývá horší :D
Smysl tohoto článku mi pomalu uniká...tak asi abych se dostala k tomu co jsem vlastně chtěla.
Postupně nahrávám Vampire Knight na utozto.cz ale těch dílů je trošku hodně (dobře, jen 26.. :D) Záleží na vás jestli tu chcete pár odkazů na stažení, které budu v nějakých intervalech přidávat, nebo raději nic a pak všechny najednou (až se mi podaří nahrát všecky)??

(joo..a Loreenka se konečně dočkala :D mám nové Office 2007!)

Vampire Knight - informace

5. dubna 2010 v 12:26 | ©Loree
VAMPIRE KNIGHT
Žánr: drama, fantasy, romantika, upíři
Počet epizod: 13 + 13 (dvě série)
Rok vysílání: 2008
Stručný děj: Hlavním dějištěm je škola, kde studují upíři a lidé zároveň. Lidé ale o upírech nemají ani tušení, protože studují v noční třídě (jako obyčejní studenti samozřejmě). To, aby se žáci denní a noční třídy nesetkali, mají na starosti Zero a Yuuki, kteří znají pravou tvář upírů. Yuuki, je adoptivní dcera ředitele školy. Její rodiče kdysi zabil upír a ji zachránil čistokrevný Kaname, kterého Yuuki tajně miluje. Dále je tu Zero (další adoptivní dítě ředitele školy), který byl také napaden upírem a jeho hlad po lidské krvi se neustále zvyšuje...
Moje hodnocení: Dívat se na toto anime mě přiměla moje oblíbenost upírů a byla jsem hlavně zvědavá. Popravdě to bylo první anime co jsem viděla. První série byla…no jak to říct. Pořád jsem čekala že se konečně začne něco dít - a najednou byl konec. Moc věcí mi nedávalo souvislosti a tak jsem byla jemně zklamaná, podle ohlasů, které jsem na Vampire Knight slyšela. Nechci tím ale říct, že by se mi to nelíbilo. Bylo zde spousta dobrých momentů, které se mi vážně líbily. Druhá série byla oproti té první téměř samý zvrat a plná napětí, což je tzv. můj šálek čaje. Celkově bych to hodnotila nadprůměrně. :)

Volný design: Lost Battle..

4. dubna 2010 v 0:21 | ©Loree |  Volné Designy
Tak trošičku jsem nevěděla co dělat..a opět jsem něco vynalezla :D Berte prosím ohled na to, že je to tvořený během hodiny a podle toho to taky vypadá:D
***
Náhled: ZDE
Parametry
rozměry stránky: cca 751 pixelů
rozměry menu: 180 pixelů
použité programy: Adobe Photoshop cs3
použité obrázky: DeviantArt
délka tvorby: cca 1 hod.
typ designu: free (může ho vlastnit libovolný počet lidí)

A jestliže se někomu líbí a chtěl by jej..
→ Podmínky získání designu:
Samozřejmě není dovoleno design nějak upravovat a vydávat za svůj.
Kdyby někdo nevěděl jak ho nastavit, zkuste se podívat SEM a nebo se klidně obraťte i na mě ;)
PS: Součástí designu nejsou ikonky do menu
PPS: Pokud by někdo trval na tom,abych design nastavila, napište mi na email: Loreena.Rose@seznam.cz a domluvíme se ;)


PRAVIDLA BLOGU

3. dubna 2010 v 17:35 | ©Loree
...tak jsem si říkala, že se tímhle vůbec nebudu obtěžovat, ale asi to jinak nejde.
I.
Nechci tady vidět ŽÁDNÉ REKLAMY!! Ale když říkám žádné, tak myslím opravdu žádné! (ano, předpokládám, že tohle si stejně přečtou jen ti, kterých se to netýká, ale co už - aspoň budu mít důvod někoho seřvat, že neumí číst :D)
► Mě fakt nezajímají vaše "úžasné blogísky" - stejně to píšete jen kvůli tomu aby vám přibylo číslo na Toplistu, ale co už, to je Váš problém. Když budu chtít nějaký blog navštívit tak si ho najdu sama!
► Neproste o hlasy do nesmyslných soutěží. Stejně vyhrají ti, co si dokážou sehnat nejvíc hlasů, tím že otravují všude možně - Tak tady ale ne!
II.
NESPŘÁTELUJI - to česky znamená, že nehodlám splňovat pravidla typu: "Alespoň dvakrát týdně mi musíš napsat komentář" Ne díky. Pokud se mi nějaký blog líbí, tak si ho sama přidám do svého seznamu (a dotyčný to ani nemusí vědět).
► Tak se ani nesnažte něco takového psát - děkuji za pochopení.
III.
Jestli se vám tu něco nelíbí, klidně si KRITIZUJTE, ale slušně prosím.
► Komenátře typu: "Hezuu blog"; "Supéér" -si odpusťte.
► Chci názor, ne neupřímné uznání něčeho co jste ani neviděli nebo nečetli.
IV.
Co se týče KOPÍROVÁNÍ tak se snad ani nebudu vyjadřovat - na co to zakazovat, když si stejně děláte co chcete? Ovšem uvést zdroj byste mohli, to snad ještě nikoho nezabilo.
► Moji vlastní tvorbu ale NEKOPÍRUJTE (to zkousnout nehodlám)
Tak a jestli má někdo problém s mými požadavky (nebo s čímkoliv tady), tak vpravo nahoře je takový křížek - stačí na něj kliknout a bye bye! :)

Tired of being Sorry

3. dubna 2010 v 17:09 | ©Loree |  Jiné
Enriqua Iglesiase nemám moc v lásce, nemám k tomu ani nějaký konkrétní důvod..ale to je jedno. Prostě tahle písnička mě upoutala - a to především svým textem, který se mi zase moc líbí :D Tak ji sem dám :D
Enrique Iglesias - Tired of being Sorry

***
***
I don't know why
You want to follow me tonight
When in the rest of the world
With you whom I've crossed and I've quarreled
Let's me down so
For a thousand reasons that I know
To share forever the unrest
With all the demons I possess
Beneath the silver moon

Wolf´s Rain - Download

2. dubna 2010 v 18:35 | ©Loree
Všechny díly jsou z mojí zásoby, samozřejmě stažené z různých zdrojů z internetu, tudíž si na ně nemohu nárokovat autorská práva. Zdroje naleznete v titulkách každého dílu. Jak jsem upozornila nejsou všechny ze stejného zdroje, tudíž se mohou vyskytovat různé formáty videí.
► Součástí cca 20 dílů jsou slovenské titulky. České titulky přikládám jako externí.
Doporučený program pro přehrávání: GOM Player - ke stažení ZDE (je zadarmo, jednoduchý na obsluhu)
DOWNLOAD WOLF´S RAIN

Horizont Snů - 12. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:53 | ©Loree |  Horizont Snů
A nejnověší díl je tu! Pěkné čtení ;)
12. Kapitola
"Darrene?!? Proboha, co tu vyvádíš?" vyjekla jeho matka v jejímž výrazu se mísilo zděšení s překvapením a vztekem. Darren pomalu zvedl hlavu a pohlédl na ni. I přes dlouhé vlasy, zakrývající mu polovinu tváře ale viděla jeho uslzené oči. Její syn se celý třásl, byl to strašný pocit, když viděla vlastní dítě takto bezmocně sedět uprostřed téměř zdemolovaného pokoje. Darren se pomalu postavil. Udělal dva kroky směrem k ní, zatímco ona ustrašeně ustoupila. "Jdi pryč!!" řekl tak hlasitě jak mu to jeho selhávající hlas dovolil. "Chci být sám..." dodal šeptem a zavřel dveře.

Horizont Snů - 11. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:52 | ©Loree |  Horizont Snů
11. Kapitola"Já-jsem-takovej-debil!!!" vysoukal ze sebe Darren naštvaně. Celý den po něm Michelle zvědavě pokukovala, jako by snad něco tušila. "Nikdo se nesmí dozvědět, že jsem za ní chodil do nemocnice, především ne ona!" opakoval si. Usadil se na lavičku na chodbě a složil hlavu do dlaní, ztěžka oddychoval. "Jsi srab.." říkal hlas v hlavě a Darren si chtěl vrazit facku.

Horizont Snů - 10. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:52 | ©Loree |  Horizont Snů
10. Kapitola
Michelle seděla na pohovce v obývacím pokoji, v rukou svírala malý polštářek a bezmyšlenkovitě si prohlížela místnost, jako by tam byla poprvé. "Jak je ti zlatíčko?" zeptala se láskyplně paní Morganová své dcery. Michelle pozvedla hlavu a usmála se na svou mámu. "Já vím, že to je těžký, ale neboj se, zvládneme to. Mám tě ráda" řekla a objala ji. "Díky mami" špitla, ovšem ten zvláštní pocit nezmizel. Připadala tak osamělá. možná jí všichni tvrdili, kdo je, ale ona nedokázala najít jediný argument proč jim věřit. Bylo to, jako by jí někdo kousek ukradl, žít bez minulosti bylo tak snadné a zároveň tolik těžké. A bylo tu ještě něco...přesněji někdo.

Horizont Snů - 9. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:19 | ©Loree |  Horizont Snů
Pěkné čtení ;) Další díl pouze pro Vás ;)
9. Kapitola
Darren rozrazil dveře do svého pokoje. Došel ke svému pracovnímu stolu a rukama se o něj opřel. Dýchal zrychleně, byl zmatený. Tolik chtěl, aby se Michelle uzdravila a teď, když se tak stalo, nevěděl, jestli z toho má radost. Bude jisté, že nyní vše vypluje na povrch - ta sázka, to jak se k ní vždycky choval. Všichni se konečně dozví co se tenkrát stalo a co bude s ním? "Musím zmizet!" říkal si v duchu. "Ne, to je zbytečné, na tebe si stejně nikdo nedovolí. Jsi přece obávaný, nebezpečný Darren!" volal ten druhý hlas v hlavě. "Copak jsi doopravdy přišel o rozum? Nikdy ses na nikoho neohlížel, copak ti někdy záleželo na tom, co si o tobě myslí ostatní?!?" přesvědčoval ho hlas jeho zlověstného já...

Horizont Snů - 8. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:17 | ©Loree |  Horizont Snů
Pěkné čtení ;)
8. Kapitola
"Co jsem si myslel? Že mě přijmou s otevřenou náručí? Blbost.." mumlal si Darren, když odcházel z nemocnice. Stejně si ho nikdo nevšímal.. "Hej! Ty kluku..dávej přece pozor!" křikl na něj chlápek v záchranářském oblečení právě ve chvíli, kdy Darren málem zakopl o vozík plný lékařských potřeb. "Pardon.." prohodil Darren, ale víc se tím nezabýval, jeho myšlenky se upínaly někam jinam.

Horizont Snů - 7. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:15 | ©Loree |  Horizont Snů
....a jedeme dál :D
7. Kapitola
"Proboha co se ti stalo?!?" vyjekla Darrenova máma, když Darren s Rachel vešeli do předsíňky. Šokovaně si prohlížela roztržené džíny a ruce celé od krve. "Nic.." zabručel Darren a sklonil hlavu k zemi. Dělalo se mu vážně zle.. "Jdu do pokoje" odsekl a zamířil si to ke dveřím. Rachel se pohodlně usadila na židli a Darren se svezl na postel. Hlava se mu točila a měl pocit, že se každou chvílí pozvrací. Nastalo ticho, které přerušil další hluk v předsíni.

Horizont Snů - 6. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:05 | ©Loree |  Horizont Snů
A polovina je přesunuta..zbývá ještě 6 dílů a můžu začít psát nové :)
6. Kapitola
V dlani ucítil ostrou bolest, povolil sevření a pohlédl na krvácející dlaň. Zahodil střep, usadil se na špinavý patník a složil hlavu do dlaní. "Nezvládnu to.." pomyslel si. Nevěděl jak dlouho tam seděl, ani ho to nijak netrápilo. Uličkou se rozhléhaly ozvěny kroků kolemjdoucích a kdosi si ho všimnul. "Není ti nic..?" zeptal se dívčí hlas se zájmem.

Horizont Snů - 5. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:01 | ©Loree |  Horizont Snů
A hned i další díl, ať s tím konečně trochu pohnu :)
5. Kapitola
Dalších pár dní uběhlo ve stejném duchu a Darren opět svíral nehybnou ruku Michelle. "Zase se mi o tobě zdálo..už to přestávám i počítat. Mám pocit jako bys byla všude se mnou, kamkoliv jdu, cokoliv dělám. Vím, že mě nemůžeš slyšet...ale nebýt mě, tak bys tu teď neležela, neměl jsem to dovolit. Už jsem udělal spoustu blbostí, ale tahle byla asi největší a první které lituju.. "Mrzí mě to Michelle..neexistuje slovo, které by bylo dostatečné pro omluvu.. Jestli se někdy probudíš..rád bych ti to řekl do očí, i s tím rizikem, že mě budeš vždycky nenávidět - ale já si to zasloužím." povzdechl si Darren a přál si aby uměl vrátit čas. Věděl, že spoustu věcí by udělal jinak...

Horizont Snů - 4. Kapitola

1. dubna 2010 v 18:15 | ©Loree |  Horizont Snů
Vím, že toto jsou ještě staré kapitoly, které někteří už četli, ale dát je sem musím, abych mohla pokračovat ne? :D
4. Kapitola
Jeho máma zvedla obočí a s povzdechem zavřela dveře. "Co to s ním pořád je?" položila si zase stejnou otázku, ovšem víc se vlastním a jedinným synem nezabývala. Darren se zpátky složil na postel a zíral do stropu. Nechtěl nad ničím přemýšlet, ale myšlenky si jej našly samy. Ten bezútěšný pocit samoty a marnosti ho stále neopouštěl. Snaha zapadnout do tohoto světa byla poměrně zbytečná..ale když se pro něj nenašlo místo zde, tak kde potom? Už byla téměř tma, když se ozvalo další cvaknutí dveří.
"Jsem doma!" zavolal veselý hlas Darrenova otce. Z obývacího pokoje mu na pozdrav odpověděl ženský hlas. "Jak ses měl celý den?" vyzvídala máma. Darrenovi tyhle každodenní stereotypní fráze už lezly na nervy..