.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 11. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:52 | ©Loree |  Horizont Snů
11. Kapitola"Já-jsem-takovej-debil!!!" vysoukal ze sebe Darren naštvaně. Celý den po něm Michelle zvědavě pokukovala, jako by snad něco tušila. "Nikdo se nesmí dozvědět, že jsem za ní chodil do nemocnice, především ne ona!" opakoval si. Usadil se na lavičku na chodbě a složil hlavu do dlaní, ztěžka oddychoval. "Jsi srab.." říkal hlas v hlavě a Darren si chtěl vrazit facku.

"Je ti dobře? V jídelně jsi nevypadal zrovna nejlíp" promluvila jemným, laskavým hlasem plným zvědavosti a touhy Michelle. Darren ztuhl. Michelle klidně stála a čekala na jakoukoli jeho reakci. Všichni ji před Darrenem varovali, ale ona se chtěla sama přesvědčit. "No podívejme se na to. Dva ztroskotanci se našli! Michelle a Darren! To je ale dvojka" zahlédl je Jacob a okamžitě začal dělat rozruch a křičet na celou školu. Michelle se na něj zamračila. "Dej mu pokoj" řekla chladně a Jacob se jen rozesmál "Tak ona ho bude ještě bránit! No to je gól!!" chechtal se jako šílený. Dál nemohlo následovat nic jiného než rvačka. Darren už to nevydržel a drapl po Jacobovi. "Ty hajzle malej, ty si myslíš, že mě můžeš s klidem provokovat? Já tě zabiju ty šmejde!!" řval Darren tak, že se to rozléhalo po tiché budově, což samozřejmě přilákalo zvědavce. Přiběhla i Rachel s Kylem. "Sakra.." ulevil si Kyle. "Vždycky to skončí rvačkou" dodal, když viděl výraz Rachel "Doufám, že mu Darren dá co proto. Znám ho, to je ten kretén.." zamumlala Rachel.
Jacob dostal nakládačku a Darren se už neobtěžoval jít na další hodinu. Po škole šla Michelle domů. Cestou přemýšlela a hodnotila dnešní den. Opět se přistihla, že se její myšlenky upínají k Darrenovi. Ten podivný kluk, co se s nikým nebaví. Jeho pohled přímo naznačuje, že opovrhuje všemi kolem. On jediný se nesnaží vetřít do její přízně, jeho jediného nezajímá co se stalo. "Ani se na mě nepodíval.." uvažovala, když si vzpoměla na jejich "rozhovor" v šatně, ačkoliv mluvila jen ona. "Třeba mě nenávidí.." napadlo ji. Neznala svoji minulost, nevěděla jaký byl její vztah s Darrenen doopravdy. Něčím ji ale jeho přítomnost facinovala a zároveň děsila. "Ale co myslel Jacob tím: ona ho bude ještě bránit?" vrtalo Michelle hlavou. "Musím se ho zeptat..musím ho přimět aby se mnou mluvil" rozhodla se. Měla zvláštní pocit ohledně tohoto kluka, věděla, že je něčím zvláštní, že ostatní se na něj dívají jen povrchně a nezajímá je, jaký je doopravdy. Co když něco skrývá?
"Ne! Už dost!" křičel Darren. Tupým dopadem se probral. Ležel na zemi vedle své postele, byl celý zpocený a jeho dech byl výrazně zrychlený. "Další noční můra?" zeptal se sám sebe, ale tentokrát si ani nepamatoval jak se sem dostal a kdy usnul. "Jsi jen hloupý a slabý!" ozval se opět ten hlas v hlavě. "Nech mě být!" křikl Darren nahlas a rukama se chytil za hlavu. "To nemůžu" odpověděl mu. "A proč ne?!?" vyděsil se Darren. V místnosti bylo chladno, Darren se začínal třást zimou, což zapříčinilo mokré tričko. "Protože já jsem Ty a Ty jsi já. Nemůžeme bez sebe žít" odpověděl ten hlas. "Moc na ni myslíš! Nemáš to přece zapotřebí..a ten Jacob, co je ti po něm? Měl jsi ho zabít!" pokračoval bez vyzvání dál. "NE! Nech mě být! Chci být sám!!!" zařval Darren a smetl rukou sešity ze stolu.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 2. dubna 2010 v 9:05 | Reagovat

Páni že by se objevila skrz vinu roztroušená osobnost..
JJ Michel to určitě nedá spát, a myslím že určo na to přijde..(Ikdyž to byla sice sázka, a Darren byl jako že viník, teda aspoň podle toho co se zatím ví, ji nestihl nic udělat, skácela se k zemi, ale Jacobovou vinou takže..)
Takže teď Michell bude zachraňovat Darrena:-D
Co je ta Rachel a její bratr zač?Pořád mi to vrtá hlavou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama