.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 4. Kapitola

1. dubna 2010 v 18:15 | ©Loree |  Horizont Snů
Vím, že toto jsou ještě staré kapitoly, které někteří už četli, ale dát je sem musím, abych mohla pokračovat ne? :D
4. Kapitola
Jeho máma zvedla obočí a s povzdechem zavřela dveře. "Co to s ním pořád je?" položila si zase stejnou otázku, ovšem víc se vlastním a jedinným synem nezabývala. Darren se zpátky složil na postel a zíral do stropu. Nechtěl nad ničím přemýšlet, ale myšlenky si jej našly samy. Ten bezútěšný pocit samoty a marnosti ho stále neopouštěl. Snaha zapadnout do tohoto světa byla poměrně zbytečná..ale když se pro něj nenašlo místo zde, tak kde potom? Už byla téměř tma, když se ozvalo další cvaknutí dveří.
"Jsem doma!" zavolal veselý hlas Darrenova otce. Z obývacího pokoje mu na pozdrav odpověděl ženský hlas. "Jak ses měl celý den?" vyzvídala máma. Darrenovi tyhle každodenní stereotypní fráze už lezly na nervy..

Spát se mu už nechtělo a navíc se bál toho stále se opakujícího snu. Sebral mikinu ledabyle pohozenou na židli a natáhl si ji přes hlavu. Zabouchl za sebou dveře a vyšel do chladného večera. Bezmyšlenkovitě se potuloval po ulicích, když za sebou uslyšel opět známý hlas. "Darrene?" Otočil se a spatřil za sebou dívku s odbarvenými vlasy a oblečenou do těch nejdražších modelů. Sandra. Vcelku milá a pohledná spolužačka, která si dělala na Darrena nároky. "No co je?" odbyl ji Darren. "Já jen..když už jsi tu, nechtěl by ses jít někam projít?" navrhla Sandra a zářivě se přitom na něj usmála. Darren jen pozvedl obočí "A co myslíš, že asi tak dělám? Učím se létat?" dodal jízlivě. "Myslela jsem, jestli se nechceš jít projít se mnou" upřesnila Sandra "Ne díky" zamumlal Darren a vyčkával na její reakci. "V čem je problém? Copak to nevidíš? Copak nevidíš, že se mi už dlouho líbíš? Je na mě něco..špatně?" dorážela. "Ne, jsi bezvadná, hezká a atraktivní holka, která se líbí všem klukům. Všem, ale ne mě..sorry Sandro, ale já nemám ani nejmenší chuť s tebou chodit" řekl a vydal se vlastní cestou. Sandra zůstala stát na ulici a snažila se zadržet slzy. Bylo to poprvé, co byl Darren alespoň ochotný s ní mluvit. Poprvé a nejspíš i naposled..
"Copak? Dneska se nám Darren špatně vyspal?" dorážel Jacob na Darrena ve školní šatně. "Jacobe, já ti říkám - neprovokuj ho!" ozval se varovně Kyle a úzkostně pozoroval Darrena, který si už potřetí přerovnával věci ve skříňce. Od včerejšího dne si od něj raději držel bezpečnou vzdálenost. "Vypnul sis mobil, co? Srabe.." nepřestal Jacob a dál se pochechtával a rýpal do Darrena. Zrovna dobrý nápad to ale nebyl. Po další jedovaté poznámce k Darrenovi schytal pěstí přímo do nosu. Cítil křupnutí a z nosu se mu valila krev. Jacob se chtěl bránit, ale Darren byl rychlejší a pohotovější, takže Jacob slíznul další ránu. "Takže podle tebe jsem srab?!?" sykl Darren a uhodil Jacoba, který před ním couval. "Pořád máš pocit, že bych se tě měl bát?!" řekl s odporem Darren. To už se kolem nich vytvořil kroužek zvědavců, kteří se přišli podívat na další rvačku, ve které "nečekaně" účinkoval Darren.
Hrozilo, že celou záležitost začnou řešit i učitelé, ale Kyle se rozhodl zasáhnout a uchránit tak Darrena od dalších problémů. "Dost! Jacobe - Darrene! Tak přestaň už!" křikl Kyle a postavil se Darrenovi přímo do rány. Možná napůl čekal, že ho Darren nepraští, ale tentokrát se mýlil. Kyle se ocitl na zemi, aniž by věděl jak a skláněl se nad ním Darren s trochu ustaraným výrazem. Hluk kolem už utichl, což byla jen známka toho, že Jacob už je nejspíš někde v tahu a jeho záměr se tudíž povedl. Jen ta bolest hlavy nebyla zrovna příjemná a tvrdá podlaha dost studená. "Au.." ulevil si Kyle "Jsi v pohodě? Tahle rána nepatřila tobě" řekl Darren a podal mu ruku, aby mu pomohl vstát...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 19:01 | Reagovat

Fascinující, jako bych to žila...pěkně napsané vtáhne to člověka hned do děje..
No tak jsem uhádla aspoň to že se postavil Jacobovi:-)
Možná se i Kyle postaví na Darrenovu stranu a budou chtít zjistit co přesně bylo v té dávce..
Každopádně smekám spisovatelko, další kapitolu si nenechám ujít..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama