.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 6. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:05 | ©Loree |  Horizont Snů
A polovina je přesunuta..zbývá ještě 6 dílů a můžu začít psát nové :)
6. Kapitola
V dlani ucítil ostrou bolest, povolil sevření a pohlédl na krvácející dlaň. Zahodil střep, usadil se na špinavý patník a složil hlavu do dlaní. "Nezvládnu to.." pomyslel si. Nevěděl jak dlouho tam seděl, ani ho to nijak netrápilo. Uličkou se rozhléhaly ozvěny kroků kolemjdoucích a kdosi si ho všimnul. "Není ti nic..?" zeptal se dívčí hlas se zájmem.

To bylo poprvé, kdy Darren cítíl zájem z něčí strany. Překvapeně zvedl hlavu a naskytl se mu pohled na vysokou, štíhlou černovlásku. Při pohledu na Darrena se dívka lekla. "C-co se ti stalo?!?" vyjekla při pohledu na krev a ucouvla o dva kroky zpět. "Nic vážného, jen moje nešikovnost" podotkl jako by to byla běžná věc, ovšem rána na ruce nevypadala nijak dobře. Ta dívka se tvářila stále stejně vyděšeně, ale dodala si odvahu a přistoupila blíž. "Měl by ti to někdo ošetřit. Ukaž" řekla a přitom vytahovala z kapsy kapesník. Jako první pomoc pro zastavení krvácení to mohlo pomoci..
"A hele! Tady je!" ozval se křik z vedlejší ulice. Darren nejdříve nevěděl jestli mluví na něj nebo na ni, ale pak si uvědomil, že ten hlas velmi dobře zná. Byl to Jacob. Ale nebyl sám, přizval si nějakou partičku feťáků, se kterými se stýkal. Darren rychle vstal. Přitom se mu ale zatočila hlava a trochu se zapotácel. "Dávej pozor" sykla dívka a snažila se ho zachytit. Přece jenom za tu dobu co tam seděl ztratil trochu krve. Darren se ale spíš soustředil na Jacoba a ty co byli s ním. "Ten si ale umí vybrat chvíli na vyřizování účtů." zamumlal Darren. To se už Jacob se svojí partou blížili. "Co jsou zač?" zeptala se vystrašeně černovláska a tiskla se k Darrenovi, protože nově příchozí jí naháněli mnohem větší strach než Darren sám. "Kamarádi" řekl nevinně Darren. "Až to bude možné, tak uteč, nechci tě do toho zatahovat" dodal klidně. "Tak co Darrenku, tady už nemáš kamaráda, viď? Kdo ti tady pomůže?" zasmál se úlisně Jacob. "Jdi do prdele Jacobe, už jsi trapnej. Přiznej si, že jsem ti jednu vrazil a nechovej se jako malej" ušklíbl se ironicky Darren což neměl dělat. V této situaci bylo provokování Jacoba asi tím nejblbějším nápadem. Ti dva vyrazili proti němu a přitiskli ho na cihlovou zeď. Darren koutkem oka zahlédl čepel nože a hned nato následoval úder do hlavy. Poté přestal vnímat realitu úplně.
K vědomí ho probral výkřik. "Dost! Přestaňte!!" Darren poznal, že to je ta dívka. "Co vám udělal?!?" křikla rozzlobeně. Jacob se jen uchcechtl "Stačí že existuje. Přece by ti nebylo líto takovýho chudáka, Rachel" oslovil ji Jacob jménem. Rachel se ale zamračila. Založila ruce v bok a rázně si to napochodovala k Jacobovi. "Ty! Ty jsi tady ubožák! Uražená hrdost bolí víc než rozbitej nos co?!?" štěkla a dívala se na něj téměř vražedným pohledem až Jacob raději uhnul. Po těchto slovech ale zrudnul jako rajče. "Pche..to jsem si mohla myslet.." odfrkla si Rachel a dál ho probodávala pohledem. "Jdeme!" zavelel Jacob ke svým kumpánům. Odešli a zanechali tam Rachel s Darrenem samotné. "Teď bude mít ještě větší vztek než předtím. Urazila jsi ho.." podotkl Darren a ztěžka se zvedal ze země.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 19:12 | Reagovat

Má úvaha o skoro samovraždě e neodehrála..Ale zamotává se to pěkně..
Tak to mě zajímá co je to za dívku.-)
A vidím že Darrena neopuští suvhý humor ani v napjatých chvílích..začíná se mi ten hoch líbit..
No každopádně jsem moc zvědavá jakým směrem se tvá fantazie ubírá....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama