.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 7. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:15 | ©Loree |  Horizont Snů
....a jedeme dál :D
7. Kapitola
"Proboha co se ti stalo?!?" vyjekla Darrenova máma, když Darren s Rachel vešeli do předsíňky. Šokovaně si prohlížela roztržené džíny a ruce celé od krve. "Nic.." zabručel Darren a sklonil hlavu k zemi. Dělalo se mu vážně zle.. "Jdu do pokoje" odsekl a zamířil si to ke dveřím. Rachel se pohodlně usadila na židli a Darren se svezl na postel. Hlava se mu točila a měl pocit, že se každou chvílí pozvrací. Nastalo ticho, které přerušil další hluk v předsíni.

Někdo vrazil do pokoje "Darrene!! Jsi v pořádku?!?" udýchaně ze sebe vypravil Kyle. Darren zvedl hlavu a nechápavě se na něj podíval. Kyle vypadal, jako by snad běžel přes celé město. A aby toho nebylo málo, tak do pokoje vtrhli Darrenovi rodiče. Darren jen rezignovaně položil hlavu zpět do polštářů a zamumlal cosi ve smyslu "Panebože..ještě obvolejte všechny lidi z okolí, máme tady výstavu"
Poslední co byl ještě schopen poslouchat bylo, jak jeho otec konstatoval, že s tou rukou musí do nemocnice. Realitu začal Darren vnímat až ve chvíli, kdy se na něj podezíravě díval primář oddělení. Nebylo pochyb o tom, že Darrena poznal a k jeho překvapení na sobě nedal nic znát. "Až přijdeš pozítří na převaz, tak se stav" mrknul na něj, když odcházeli z ambulance. Darrena v tu chvíli naplnill obrovský pocit štěstí a radosti, že si přál aby běžel čas rychleji - bude moct jít za Michelle!
"No co je..?" zamumlal Darren a levou rukou neohrabaně otevíral okno svého pokoje. "Tvý rodiče už odešli?" zeptal se udýchaně Kyle a prolezl oknem do místnosti. "Už dávno..je skoro poledne, vole" zněla Darrenova odpověď a tázavě se podíval na Kylea, který touto dobou měl být ve škole. "Jo..aha..jsem zdrhnul ze školy, potřebuju s tebou mluvit, včera jsem to nějak nestihnul." vykoktal Kyle. Stále si ještě od Darrena držel odstup, nechtěl schytat další ránu pěstí. "No povídej.." povzdechnul si Darren. Nebyl zrovna typ, co by si chtěl o něčem promlouvat, ale ke Kyleovi ještě stále cítil výčitky svědomí. "To Jacob, chtěl jsem tě před ním varovat..měl ve škole divný řeči, že tě zabije a tak.. Prostě jsem měl pocit, že to myslel vážně a..asi jsem to stejně prošvihl co?" dořekl Kyle a čekal na Darrenovu reakci. "Jo, potkali jsme se.." prohodil Darren "A..?? To ti udělal on?" vyzvídal neopatrně Kyle a poukázal na Darrenovu ruku zamotanou do vrstvy obvazů. Darren se jen zamračil, pohled mu sklouzl zpět na ruku, dosud cítil ten ostrý střep, přičemž se mu na mysli vynořila vzpomínka na Michelle. "už zítra.." pomyslel si radostně. "Myslím, že by ses už měl vrátit do školy" zvedl hlavu Darren a pohlédl na poněkud nervózního Kylea, který jen přikývl a tentokrát už dveřmi odešel.
Další den Darren opět nešel do školy, rodiče ho raději omluvili, než aby "opět něco provedl" jak řekl jeho otec. Kolem 11 hodiny dopolední se vydal do nemocnice oficiálně na převaz zraněné ruky. Jen co ale vešel do vestibulu, bylo mu jasné, že dnes tu není něco v pořádku. Nemocnicí vládl zmatek a chaos, všude pobíhali lidé v bílích pláštích a nikdo mu nevěnoval ani kapku pozornosti. Sám nechápal jak se mu tím vším podařilo dostat až do 7. patra, kde konečně narazil na primáře. "Dobrý den, mohl bych.." začal zdvořile Darren, což se v jeho případě po všech marných pokusech naučit toto stvoření trochu slušného chování, rovnalo zázraku. "Je..to jsi ty.." řekl nejistě lékař a pohlédl někam za Darrena. Darren se po vzoru lékaře ohlédl za sebe aby zjistil, co že to tam je tak důležitého, ale doktor pokračoval. "Dnes to nejde..přijď zítra! A..ten převaz taky odložíme" dodal a nechal Darrena stát uprostřed toho zmatku...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 19:41 | Reagovat

Ta poznámka o výstavě je rozkošná..Málem jsem se udusila smíchy.-D
No to jsem zvědavá co se to v té nemocnici stalo..
A pořád nevím kdo je Rachel,ale to je jedno to se určo dozvím..
Ten doktor je ale super správňák..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama