.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 8. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:17 | ©Loree |  Horizont Snů
Pěkné čtení ;)
8. Kapitola
"Co jsem si myslel? Že mě přijmou s otevřenou náručí? Blbost.." mumlal si Darren, když odcházel z nemocnice. Stejně si ho nikdo nevšímal.. "Hej! Ty kluku..dávej přece pozor!" křikl na něj chlápek v záchranářském oblečení právě ve chvíli, kdy Darren málem zakopl o vozík plný lékařských potřeb. "Pardon.." prohodil Darren, ale víc se tím nezabýval, jeho myšlenky se upínaly někam jinam.

Dveře se za ním zavřely, Darren zvedl konečně hlavu aby se rozhlédl po okolí a v ten okamžik stanul tváří v tvář někomu velmi podobnému osobě, kterou znal nejlépe - sám sobě. Ten pohled..ty oči..věčně nespokojený a okolím opovrhující výraz.. Jako by se díval sám na sebe.. Darren i ten druhý na sebe překvapeně zírali neschopni jediného slova. Pak Darren opět sklonil hlavu a ladně ho obešel. "Už mi vážně hrabe.." zamumlal si přitom pro sebe. "Počkej přece" zavolal za ním ten druhý. "Ty jsi Darren, že?" dodal ještě "My se známe?" odhodlal se k odpovědi Darren. Jeho slova však zněla nedůvěřivě. "Jo, teda, ne osobně, Rachel o tobě dost mluvila" dodal spěšně. "Rachel?" zeptal se Darren a na okamžik přemýšlel, koho tím myslí. Ano, vždyť to byla ta holka, která ho našla. "Co je s ní?" napadlo Darrena. "Ale nic, jen si něco udělala s kotníkem, před chvílí mi volala, že ji nechtějí ošetřit. Něco se tam děje." podotkl ten kluk a ukázal směrem na nemocnici. "Víš něco konkrétního?" zajímalo Darrena. "Ani ne, jen nějaká hromadná havárie, takže všichni mají plné ruce práce" pokrčil rameny a společně s Darrenem se usadili na lavičce opodál.
"Jsem Anthony, bratr Rachel" představil se konečně a pak nastalo ticho. "Co jsi vyváděl?" zeptal se zvědavě Anthony a prohlížel si obvazy na Darrenově ruce. "Upadl jsem" zamumlal Darren. Nelíbila se mu jeho přílišná zvědavost. "Darrene! Co ty tady děláš?" vypískla Rachel, která vyšla z nemocnice. Dobelhala se k němu a pevně jej objala. "Doufám, že jsi v pořádku. Vypadal jsi...hrozně" řekla ustaraně. Když se Darren neměl k odpovědi, spustila vlnu nových informací. "V nemocnici je to jako v blázinci..ta nehoda a do toho tam pořád mluví o zázraku. Prej se probrala nějaká holka, která tam ležela několik měsíců, všichni o tom pořád mluví. A když si někdo vyvrtne kotník, tak aby se snad ošetřil sám" postěžovala si Rachel a usadila se na lavičku ke klukům. Darren ztuhl "Michelle!!Ona se probudila…Probudila se!" křičel jakýsi hlas v hlavě. "Musím už jít!" řekl spěšně a oba sourozence tam nechal nechápavě sedět.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 19:45 | Reagovat

Jůů zvrat tak to jsem zvědavá jak se Michell k Darenovi zachová..Doufám že nestratila paměť nebo tak...
Rachel je teda velmi osobní, a ten její bratr se vynořil nějak záhadně..
Ale Darren je vklidu, tak se nebudu vzrušovat:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama