.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů - 9. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:19 | ©Loree |  Horizont Snů
Pěkné čtení ;) Další díl pouze pro Vás ;)
9. Kapitola
Darren rozrazil dveře do svého pokoje. Došel ke svému pracovnímu stolu a rukama se o něj opřel. Dýchal zrychleně, byl zmatený. Tolik chtěl, aby se Michelle uzdravila a teď, když se tak stalo, nevěděl, jestli z toho má radost. Bude jisté, že nyní vše vypluje na povrch - ta sázka, to jak se k ní vždycky choval. Všichni se konečně dozví co se tenkrát stalo a co bude s ním? "Musím zmizet!" říkal si v duchu. "Ne, to je zbytečné, na tebe si stejně nikdo nedovolí. Jsi přece obávaný, nebezpečný Darren!" volal ten druhý hlas v hlavě. "Copak jsi doopravdy přišel o rozum? Nikdy ses na nikoho neohlížel, copak ti někdy záleželo na tom, co si o tobě myslí ostatní?!?" přesvědčoval ho hlas jeho zlověstného já...

O pár dní později se měla Michelle vrátit do školy. Darren se tohoto dne obával i přes tu skutečnost, že Michelle si prý nic nepamatovala. "Paměť se jí může kdykoliv vrátit" opakoval si stále. Ve školní šatně bylo živo, všude byl rozruch který Michelle způsobila svým příchodem. Už nebyla tou opomíjenou, nenápadnou dívenkou jako kdysi předtím. Dokonce vypadala jinak, tak nějak líp, svým způsobem. ve tváři ale měla stejně zmatený a ustrašený pohled jako tenkrát večer, když s ní byl Darren sám. Když si všiml, že se dívá jeho směrem, okamžitě se odvrátil a doufal, že ho neviděla. Opřel hlavu o vlastní skříňku a soustředil se na vlastní boty. "Nepamatuje si na mě.." zaslechl zklamaný hlas opodál. "Byla to moje jediná kamarádka.." dodal a svěsil hlavu. "No tak, Chrisi, to, že si nevzpomíná, neznamená, že nebude ochotná se s tebou bavit" uklidňoval ho Gregory, jeden z outsiderů školy. "Darrena to nějak sebralo..podívej na něj..v poslední době se chová dost podivně" řekl Gregory tišeji a mrknul po Darrenovi, opřeném o skříňku, aby odvrátil téma hovoru. "Pst! Mohl by tě slyšet" pokusil se ho varovat Chris, ale bylo pozdě. "Co jsi to říkal?!?" řekl výhružně Darren. "N-nic" zakoktal Gregory.
"Kdo je to tam?" zeptala se tiše Michelle, jejíž pohled směřoval ke skupince vzadu u skříněk. Ve stejnou chvíli se Darren otočil a jejich pohledy se na okamžik střetnuly. "To je Chris a Gregory...a Darren, ten černovlasý" odpověděla neochotně Sandra a snažila se tam nedívat. Když ale viděla, jak ho Michelle se zájmem sleduje, dodala "Ale jeho si raději nevšímej. Nikdo mu není dost dobrý, je zahleděný sám do sebe a... je agresivní" podotkla s úšklebkem Sandra a v očích se jí zalesklo. Postupně se hlavy všech přihlížejících stočili k Darrenovi, který ještě pořád držel vystrašeně se tvářícího Gregoryho za tričko. Okamžitě ho pustil a rázným krokem odešel z šaten.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nariel Nariel | Web | 1. dubna 2010 v 19:49 | Reagovat

Tak má úvaha je asi taková..že se darren bude snažit s Michell seznámit dřív než si vzpomene aby ho poznala dřív než ho pak odsoudí..
Určitě ji upoutal,protože již vní zbudil před nehodou určité pocity..A až ho uslyší mluvit, bude ji povědomí i jeho hlas..
No jsem zvědavá co ale vymyslíš ty, asi to bude úplnej opak:-D
Píšeš velice napínavě..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama