.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Květen 2010

Člověk míní, blbec mění

30. května 2010 v 23:01 | ©Loree |  Autorka
Hm, takže dnes, po téměř celém měsíci, co jsem se ani neobtěžovala sem něco napsat, přibude další absolutně nesmyslný článek bez hlavy a paty.
Takže kdo nemá náladu na čtení nesmyslů plynoucích z mých depresních stavů, raděj ani nerozbalujte celý článek.

Lékaři bývají nejhoršími pacienty...

2. května 2010 v 23:28 | ©Loree |  Criticising
...a blogeři nejhoršími čtenáři.
Docela by mě zajímalo kolik lidí by mi tohle tvrzení mohlo s jistotou vyvrátit. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem se s tímto "problémem" setkala nespočetněkrát. A překvapivě ani já nejsem vyjímkou.
Vzpomeňte si na doby, kdy jste neměli blog. Přišli jste na nějakou stránku, kde byl nový článek, povídka nebo názor autora - většinou jste si ho přečetli, pokud vás zaujal. Stejně tak ani s komentářem jste neměli problém. Konkrétně já jsem kolikrát procházela i starší články a komentovala jako divá. Hmm..kde jsou ty časy?
Založila jsem si blog a začala se věnovat jemu. Ze začátku jsem sice komentovala výtvory ostatních pořád stejně aktivně, ale už to nebylo tak docela jen proto, že jsem chtěla. Vloudil se sem nový účel - účel zvýšení návštěvnosti nebo příležitosti dát o sobě vědět. (Dobře, zas tak extrémní to se mnou nebylo, ale něco na tom určitě je - jen si sáhněte do svědomí, koho se to opravdu netýká). Postupně jsem přestávala ostatní články číst a zaměřila se jen na ty, které na mě udělaly opravdu dojem, stejně tak i s komentáři to šlo z kopce. (No a v současné chvíli ani nevím kdy jsem naposled něco zhodnotila a okomentovala...jo já vím, za chvilku se začnu vymlouvat na to, že nemám čas a bla bla bla...) :D
V čem ale spočívá ten hlavní problém? Jednak určitě v lenosti..spousta lidí je tolik líná číst..a kdyby jen číst (žee..?) :D Spousta lidí po nějakém čase blogování podvědomě dojde k názoru, že když cosi sepíše, tak si to okamžitě lidi přečtou (protože jejich článek je přece nejzajímavější) a okomentují, zatímco oni nemusí vůbec nic, nač taky ještě něco číst. (dost práce s vlastním blogem) Mluvím teď spíš o extrémních případech, protože jak je vidět všude kolem, tak pořád jsou lidé kteří si článek někoho jiného přečtou - a díky za ně :)
Světe div se...moje hlava zase jednou něco vyplodila :D Spíš řekněme, asi jsem si potřebovala rýpnout :D