.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Člověk míní, blbec mění

30. května 2010 v 23:01 | ©Loree |  Autorka
Hm, takže dnes, po téměř celém měsíci, co jsem se ani neobtěžovala sem něco napsat, přibude další absolutně nesmyslný článek bez hlavy a paty.
Takže kdo nemá náladu na čtení nesmyslů plynoucích z mých depresních stavů, raděj ani nerozbalujte celý článek.

Nesnáším takové to vypisování osobních problémů a vylévání si srdíček nejlépe na internetu, kde si člověk myslí, že je v anonymitě. Ať si..
Ale rozhodně tu nehodlám psát něco takového. Spíš jen takové zamyšlení nad tím, jak je lidský mozek složitý a v mnoha případech nepochopitelný. Čemu věřit? Rozumu, který varuje "stůj.." nebo srdci a instinktu, který povzbuzuje "jen jdi...na co čekáš?" Obě věci jsou neslučitelné a zároveň bez sebe nedokáží existovat. Tak co je to potom za pořádek? Jsem blbá jen já nebo je to všeobecný?
Tak na tuto otázku si lehce odpovím - Jsem blbá..a to pořádně. Nechápu vlastní chování, nechápu proč dělám to co dělám, nevím proč říkám to co říkám - a nejraději bych si za to dala pořádnou facku. Je všeobecně známo, že lidé v afektu a při hádkách vysloví něco co nemyslí tak úplně vážně a poté je to opravdu mrzí, ale co je horší? To že já jsem schopná plácnout něco co bych při zdravém rozumu nikdy neřekla. Mluvím dřív než myslím. Dobře, můj problém, že jo...ale nejhorší je na tom to, že vlastní blbostí ubližuju ostatním..a nejvíc těm, na kterých mi opravdu záleží..těm, bez kterých bych nedokázala existovat.
Ve stručnosti vysvětleno..a teď se jdu někam zahrabat, tak aspoň nikomu nic neudělám..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 31. května 2010 v 13:55 | Reagovat

To poznám... Jednám v afekte, ubližujem alebo sa strápňujem. Des.
Myslím, že je to všeobecný problém cholerikov.:P

2 Nariel Nariel | Web | 6. června 2010 v 16:27 | Reagovat

Nojo člověk pak něco řekne a už to nejde vzít zpět,ale zase to v sobě člověk nemůže dusit a někde se zahrabat..Chce to kompromis..Protože pak to vyleze když to nejmíň čekáš..Tak snad to dořešíš s kouzlem sobě vlastním:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama