.
"I love walking in the Rain, cause nobody
knows, I´m crying..."ACTUALLY 3. 4. 2010:
►►► Přidána PRAVIDLA BLOGU - prosím čtěte
KDO MI SEM NAPÍŠE REKLAMU, TAK MU POŠLU VIRUS!!!

Horizont Snů

Horizont Snů - 13. kapitola

13. června 2010 v 19:43 | ©Loree
Někde se stala chybička a já ještě nezveřejnila tuto kapitolu, která je na mém druhém blogu k mání už asi dva týdny :D
Pěkné čtení ;)
13. Kapitola

Horizont Snů - 12. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:53 | ©Loree
A nejnověší díl je tu! Pěkné čtení ;)
12. Kapitola
"Darrene?!? Proboha, co tu vyvádíš?" vyjekla jeho matka v jejímž výrazu se mísilo zděšení s překvapením a vztekem. Darren pomalu zvedl hlavu a pohlédl na ni. I přes dlouhé vlasy, zakrývající mu polovinu tváře ale viděla jeho uslzené oči. Její syn se celý třásl, byl to strašný pocit, když viděla vlastní dítě takto bezmocně sedět uprostřed téměř zdemolovaného pokoje. Darren se pomalu postavil. Udělal dva kroky směrem k ní, zatímco ona ustrašeně ustoupila. "Jdi pryč!!" řekl tak hlasitě jak mu to jeho selhávající hlas dovolil. "Chci být sám..." dodal šeptem a zavřel dveře.

Horizont Snů - 11. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:52 | ©Loree
11. Kapitola"Já-jsem-takovej-debil!!!" vysoukal ze sebe Darren naštvaně. Celý den po něm Michelle zvědavě pokukovala, jako by snad něco tušila. "Nikdo se nesmí dozvědět, že jsem za ní chodil do nemocnice, především ne ona!" opakoval si. Usadil se na lavičku na chodbě a složil hlavu do dlaní, ztěžka oddychoval. "Jsi srab.." říkal hlas v hlavě a Darren si chtěl vrazit facku.

Horizont Snů - 10. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:52 | ©Loree
10. Kapitola
Michelle seděla na pohovce v obývacím pokoji, v rukou svírala malý polštářek a bezmyšlenkovitě si prohlížela místnost, jako by tam byla poprvé. "Jak je ti zlatíčko?" zeptala se láskyplně paní Morganová své dcery. Michelle pozvedla hlavu a usmála se na svou mámu. "Já vím, že to je těžký, ale neboj se, zvládneme to. Mám tě ráda" řekla a objala ji. "Díky mami" špitla, ovšem ten zvláštní pocit nezmizel. Připadala tak osamělá. možná jí všichni tvrdili, kdo je, ale ona nedokázala najít jediný argument proč jim věřit. Bylo to, jako by jí někdo kousek ukradl, žít bez minulosti bylo tak snadné a zároveň tolik těžké. A bylo tu ještě něco...přesněji někdo.

Horizont Snů - 9. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:19 | ©Loree
Pěkné čtení ;) Další díl pouze pro Vás ;)
9. Kapitola
Darren rozrazil dveře do svého pokoje. Došel ke svému pracovnímu stolu a rukama se o něj opřel. Dýchal zrychleně, byl zmatený. Tolik chtěl, aby se Michelle uzdravila a teď, když se tak stalo, nevěděl, jestli z toho má radost. Bude jisté, že nyní vše vypluje na povrch - ta sázka, to jak se k ní vždycky choval. Všichni se konečně dozví co se tenkrát stalo a co bude s ním? "Musím zmizet!" říkal si v duchu. "Ne, to je zbytečné, na tebe si stejně nikdo nedovolí. Jsi přece obávaný, nebezpečný Darren!" volal ten druhý hlas v hlavě. "Copak jsi doopravdy přišel o rozum? Nikdy ses na nikoho neohlížel, copak ti někdy záleželo na tom, co si o tobě myslí ostatní?!?" přesvědčoval ho hlas jeho zlověstného já...

Horizont Snů - 8. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:17 | ©Loree
Pěkné čtení ;)
8. Kapitola
"Co jsem si myslel? Že mě přijmou s otevřenou náručí? Blbost.." mumlal si Darren, když odcházel z nemocnice. Stejně si ho nikdo nevšímal.. "Hej! Ty kluku..dávej přece pozor!" křikl na něj chlápek v záchranářském oblečení právě ve chvíli, kdy Darren málem zakopl o vozík plný lékařských potřeb. "Pardon.." prohodil Darren, ale víc se tím nezabýval, jeho myšlenky se upínaly někam jinam.

Horizont Snů - 7. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:15 | ©Loree
....a jedeme dál :D
7. Kapitola
"Proboha co se ti stalo?!?" vyjekla Darrenova máma, když Darren s Rachel vešeli do předsíňky. Šokovaně si prohlížela roztržené džíny a ruce celé od krve. "Nic.." zabručel Darren a sklonil hlavu k zemi. Dělalo se mu vážně zle.. "Jdu do pokoje" odsekl a zamířil si to ke dveřím. Rachel se pohodlně usadila na židli a Darren se svezl na postel. Hlava se mu točila a měl pocit, že se každou chvílí pozvrací. Nastalo ticho, které přerušil další hluk v předsíni.

Horizont Snů - 6. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:05 | ©Loree
A polovina je přesunuta..zbývá ještě 6 dílů a můžu začít psát nové :)
6. Kapitola
V dlani ucítil ostrou bolest, povolil sevření a pohlédl na krvácející dlaň. Zahodil střep, usadil se na špinavý patník a složil hlavu do dlaní. "Nezvládnu to.." pomyslel si. Nevěděl jak dlouho tam seděl, ani ho to nijak netrápilo. Uličkou se rozhléhaly ozvěny kroků kolemjdoucích a kdosi si ho všimnul. "Není ti nic..?" zeptal se dívčí hlas se zájmem.

Horizont Snů - 5. Kapitola

1. dubna 2010 v 19:01 | ©Loree
A hned i další díl, ať s tím konečně trochu pohnu :)
5. Kapitola
Dalších pár dní uběhlo ve stejném duchu a Darren opět svíral nehybnou ruku Michelle. "Zase se mi o tobě zdálo..už to přestávám i počítat. Mám pocit jako bys byla všude se mnou, kamkoliv jdu, cokoliv dělám. Vím, že mě nemůžeš slyšet...ale nebýt mě, tak bys tu teď neležela, neměl jsem to dovolit. Už jsem udělal spoustu blbostí, ale tahle byla asi největší a první které lituju.. "Mrzí mě to Michelle..neexistuje slovo, které by bylo dostatečné pro omluvu.. Jestli se někdy probudíš..rád bych ti to řekl do očí, i s tím rizikem, že mě budeš vždycky nenávidět - ale já si to zasloužím." povzdechl si Darren a přál si aby uměl vrátit čas. Věděl, že spoustu věcí by udělal jinak...

Horizont Snů - 4. Kapitola

1. dubna 2010 v 18:15 | ©Loree
Vím, že toto jsou ještě staré kapitoly, které někteří už četli, ale dát je sem musím, abych mohla pokračovat ne? :D
4. Kapitola
Jeho máma zvedla obočí a s povzdechem zavřela dveře. "Co to s ním pořád je?" položila si zase stejnou otázku, ovšem víc se vlastním a jedinným synem nezabývala. Darren se zpátky složil na postel a zíral do stropu. Nechtěl nad ničím přemýšlet, ale myšlenky si jej našly samy. Ten bezútěšný pocit samoty a marnosti ho stále neopouštěl. Snaha zapadnout do tohoto světa byla poměrně zbytečná..ale když se pro něj nenašlo místo zde, tak kde potom? Už byla téměř tma, když se ozvalo další cvaknutí dveří.
"Jsem doma!" zavolal veselý hlas Darrenova otce. Z obývacího pokoje mu na pozdrav odpověděl ženský hlas. "Jak ses měl celý den?" vyzvídala máma. Darrenovi tyhle každodenní stereotypní fráze už lezly na nervy..

Horizont Snů - 3. Kapitola

8. března 2010 v 16:08 | ©Loree
3. Kapitola

Cvakly dveře a uvnitř se ukázal lékař s pohledem říkajícím "už je čas" Darren na něj kývl a ještě jednou jemně stiskl její ruku se slovy "Neboj se, zítra přijdu zase" Poté tiše vstal a vyšel z místnosti. "Myslíte, že se někdy probudí?" zeptal se doktora venku. Lékař nasadil ten stejný výraz jako vždy, když měl říct smutnou zprávu. "Nevím..naděje je ale velmi malá" Po těchto slovech Darren svěsil hlavu a vydal se k výtahům. Nyní si už nevšímal všech těch lidí co se na něj dívali jako na něco odporného..bylo mu to jedno..

Horizont Snů - 2. Kapitola

28. února 2010 v 20:20 | ©Loree
2. Kapitola
"Hej, co je s tebou?" zeptal se Kyle, pospíchající za Darrenem dlouhou školní chodbou. Když ho konečně dohnal, chytil ho za rameno a znovu mu položil stejnou otázku. Darren sebou škubl, protože Kyleův dotyk ho vyděsil. "Co by? Nic se neděje!" odsekl zlostně Darren a šel dál...
"Sakra Darrene, přestaň! Vidím ti to na očích. Souvisí to nějak s Michelle?" dorážel Kyle, ale toto neměl říkat. V Darrenovi se vzedmula vlna hněvu a dřív než si Kyle stačil cokoliv uvědomit, už se zády dotýkal tvrdé zdi a Darren ho držel u krku za košili. Jeho tmavě zelené oči se naplnily slzami vzteku a pohledem by mohl zabíjet. "Nic se neděje!!" procedil skrz zuby a ještě pár vteřin se díval do Kylova zděšeného obličeje. Náhle sevření povolilo a Darren si to kráčel ráznými kroky pryč. Zbytek dopoledne se mu Kyle zdaleka vyhýbal..

Horizont Snů - 1. Kapitola

28. února 2010 v 19:05 | ©Loree
1. Kapitola

Daren byl v temné uličce a skláněl se nad bezvládným tělem bezmocné dívenky. Nedýchala. Srdeční puls byl sotva měřitelný a její tvář byla nepřirozeně bledá. Tentokrát Darren překročil hranici - tohle ale nechtěl. "Michelle, no tak, tohle přece není konec!" řekl naléhavě, ale dívenka ho nemohla slyšet. Z kapsy vytáhl mobil a doufal, že tu bude alespoň signál...
 
 

Reklama